"Wyklęci". Ludzie, których zablokowano na dziesięciolecia - Na Starym Rynku Dariusz Syrnicki [VIDEO] - cz.1

  • 01.03.2019, 19:24 (aktualizacja 01.03.2019, 19:50)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
"Wyklęci". Ludzie, których zablokowano na dziesięciolecia - Na Starym…
O silnie nasyconym i niezwykle licznym antykomunistycznym podziemiu na Ziemi Łomżyńskiej, przywracaniu pamięci bohaterom walczącym o niepodległość, na których przez lata ciążyła zasłona milczenia, a także najnowszych odkrytych materiałach, z Dariuszem Syrnickim badaczem lokalnej historii rozmawia Marlena Siok.

 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
łomzynianka
łomzynianka 02.03.2019, 18:32
nie dano mojego komentarza...hm.Więc raz jeszcze-szkoda że razem z bohaterami czci się ludobójców .Mamy przykład Hajnówki
łomżynianka
łomżynianka 02.03.2019, 15:55
tylko jeszcze trzeba oddzielić bohaterów od bandytów .
wojak
wojak 02.03.2019, 15:09
Badać i sprawdzać ale i ujawniać całą prawdę a nie tylko oplatać jeden tekst że bohatery patrioty i za Polskę i dla Polski i dla prawdziwych Polaków i że bez nich nas na świcie by nie było. Kryształki nawet i diamenty skazy mają a co dopiero zwykli ludzie i to często analfabeci jeszcze pod przemożnym wpływem tych co to podobno wszystko wiedzieli i układy z najwyższym nawet mieli.
Jerzy Wnorowski
Jerzy Wnorowski 02.03.2019, 09:23
Konieczność mówienia prawdy o patriotycznych działaniach żołnierzy AK i ich walce z okupantami (Niemcy, sowieci i ubecja) to konieczność. Gdy zabrakło Bohaterów, a odwaga staniała można mówić co slina na język przyniesie.

Pozostałe