Mistrzowskie Tygrysy

  • 06.03.2019, 06:38 (aktualizacja 06.03.2019, 06:41)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Mistrzowskie Tygrysy BKS Tiger
Najlepszych w województwie podlaskim bokserów szkoli Zbigniew Maleszewski w klubie BKS "Tiger" Łomża. Jego wychowankowie przywieźli z mistrzostw regionu w Białymstoku worek medali - 11 tytułów mistrzowskich, 9 wicemistrzowskich i pierwsze miejsce w klasyfikacji klubów.

"Tygrysy" wyprzedziły zespołowo tak uznane firmy jak Boxing Sokółka i Hetman Białystok.

- Konsekwencja, praca, szkolenie od najmłodszych lat - krótko receptę na sukces formułuje Zbigniew Maleszewski. Bardzo cieszy się także z jakości zaprezentowanej przez swoich zawodników. Dorota Bukowska, Marcin Kapelewski i Piotr Żuk to studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży współpracujący również z innymi szkoleniowcami.    

Białostockie zawody z udziałem ponad 100 młodzików, kadetów, juniorów i seniorów z 8 ośrodków szkolenia, były nie tylko mistrzostwami województwa, ale także etapem eliminacji do mistrzostw Polski, w organizowanym przez ministerstwo sportu współzawodnictwie dzieci i młodzieży. Kolejna faza to rywalizacja z najlepszymi pięściarzami z województwa warmińsko - mazurskiego.

Czołowe miejsca bokserów BKS "Tiger" w białostockich zawodach w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych:

Młodzicy: 1 miejsca - Allan Mroczkowski (do 38,5 kg) i Adlan Baaev (50 kg); 2 - Adrian Łuba (38,5 kg), Musa Esyev (50 kg) i Mariusz Żukowski (59 kg).

Kadeci 1 - Adam Daniel Sokołowski (48 kg), Akhmed Debizov (52 kg), Paweł Paluch (60 kg), Wiktor Iwanowski (66 kg), Zurab Dorsigov (70 kg), Zuzanna Koźluk (75 kg), Piotr Dominikowski (80 kg); 2 - Laura Śmiarowska (46 kg), Iznaur Isaev (48 kg)                    

Juniorzy: 1 - Filip Zalewski (+91 kg); 2 - Łucja Kulesza (64 kg).

Seniorzy: 1 - Piotr Żuk (60 kg), Islam Mayrasultanov (64 kg); 2 - Dorota Bukowska (51 kg), Adrian Oleksiej (64 kg), Marcin Kapelewski (69 kg); 3 - Karol Kulikowski (60 kg).
 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe