BTS Szymańscy mistrzami w hali

  • 07.03.2019, 23:14 (aktualizacja 07.03.2019, 23:17)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
BTS Szymańscy mistrzami w hali   MOSiR Łomża
W Hali im. Olimpijczyków Polski przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży zakończyły się rozgrywki Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej tradycyjnie organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Jak przypominają organizatorzy,  sezon rozpoczęty został 9 grudnia 2018 r. W Halowej Miejskiej Lidze Piłki Nożnej wzięło udział szesnaście drużyn. Mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji, nie zabrakło emocji i nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Ostatecznie Mistrzem Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019 została drużyna BTS Szymańscy!

W meczach ćwierćfinałowych zmierzyli się: zespół Wiźniacy (który po rozegraniu siedmiu kolejek zajmował pierwsze miejsce w grupie) z czwartą drużyną drugiej grupy – Demed. W tym meczu lepsi okazali się zawodnicy Demedu pokonując drużynę Wiźniaków 1:0. Kolejny ćwierćfinał rozegrany został pomiędzy drużynami: Góralczyk Team i Trójkąt. W tym spotkaniu również padła tylko jedna bramka na korzyść drużyny Góralczyk Team. W trzecim meczu ćwierćfinałowym zespół BTS Szymańscy 4:1 pokonał Elmax Dachy Super Team. Ostatni czwarty ćwierćfinał odbył się pomiędzy drużynami: DeSeniors i KS Biel Sonarol Jeziorko. Mecz ten zakończył się remisem 1:1 i o awansie do półfinałów zadecydowały rzuty karne, które zakończyły się rezultatem 4:3 na korzyść drużyny DeSeniors.

W pierwszym meczu półfinałowym zespół BTS Szymańscy 2:0 pokonał zespół Demed, natomiast w drugim półfinale zespół Góralczyk Team musiał uznać wyższość zespołowi DeSeniors, który zwyciężył w tym meczu 4:1.

Mecz o III miejsce został rozegrany pomiędzy drużynami Demed i Góralczyk Team. W tym meczu padły aż 4 bramki, a wszystkie zapisali na swoje konto  zawodnicy drużyny Góralczyk Team: Krzysztof Żebrowski, Piotr Żebrowski, Daniel Kowalewski i Sebastian Trzaska.

W meczu finałowym o tytuł mistrza Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża w sezonie 2018/2019 zmierzyły się zespoły: BTS Szymańscy i DeSeniors. W tym meczu padł bezbramkowy remis i o wygranej zadecydowały rzuty karne. Zawodnicy BTS-u stosunkiem 3:1 wywalczyli tytuł halowego mistrza rozgrywek.

Na zakończenie zespoły oraz najlepsi zawodnicy z rąk Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Andrzeja Modzelewskiego otrzymali puchary, statuetki i medale.

Wszystkim dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Edward Koczyński (BTS Szymańscy).

Najlepszy strzelec: Grzegorz Jankowski (DeSeniors).

Najlepszy zawodnik: Mateusz Walendziewski (BTS Szymańscy).

Klasyfikacja końcowa HLPN sezon 2018/2019:

I. BTS Szymańscy

II. DeSeniors

III. Góralczyk Team

IV. Demed

V. Wiźniacy

VI. Trójkąt

VII. Elamx Dachy Super Team

VIII. KS Biel Sonarol Jeziorko

Miejsca IX – XVI : UniGlass, Kuguar, Clovin Czyżew, Skill Squad, Dantex, Don Team, Alu Nex Team, GKS Łomża.

Przed nami krótka przerwa, po której wracamy na orlikowe boiska, aby rozegrać rundę wiosenną Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża - zapowiadają organizatorzy.

Organizatorzy i zawodnicy dziękują dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 9 w Łomży za możliwość korzystania z sali gimnastycznej.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe