8 marca w Zambrowie. Muzyka klasyczna i wieczór panieński 80-latki [VIDEO]

  • 12.03.2019, 08:04 (aktualizacja 12.03.2019, 09:45)
  • www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
8 marca w Zambrowie. Muzyka klasyczna i wieczór panieński 80-latki [VIDEO]
W Zambrowie Dzień Kobiet to okazja do składania życzeń i spotkania w świątecznym nastroju.

- Życzę wszystkim Paniom dużo zdrowia. Życzę aby każdy dzień w roku, był Dniem Kobiet – mówił podczas spotkania z Paniami Jacek Olszewski, przewodniczący Rady Miejskiej w Zambrowie.

Koncert „Dla Ewy„ w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczął zespół instrumentalno - wokalny „Camerata”. Zespół skupia utalentowaną muzycznie zambrowską młodzież. W czasie koncertu wraz z zespołem wystąpiły wokalistki, Wiktoria Długoborska i Anna Dębek. Specjalny program przygotował Teatr Form Różnych.

- Wystąpiliśmy w zabawnych skeczach i piosenkach. Warto zwrócić uwagę na brawurowy wieczór panieński 80- latki - komentowała Małgorzata Trocha, kierownik artystyczny Teatru Form Różnych.

W finale koncertu, na scenie wystąpili wszyscy wykonawcy. Był to czas składania życzeń i przekazywania podziękowań.

 

 

www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe