Do edukacji

  • 15.03.2019, 06:54 (aktualizacja 15.03.2019 07:01)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Do edukacji ŁCRE
Sprzęt IT i pomoce dydaktyczne otrzymały łomżyńskie szkoły w Łomżyńskim Centrum Rozwoju Edukacji. Sześć placówek skorzystało w ten sposób na uczestnictwie w projekcie „Kształcenie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji.”

Przekazania sprzętu dokonali prezydent Mariusz Chrzanowski oraz jego zastępca Andrzej Stypułkowski.

Była to kolejna i, niestety, ostatnia transza zakupów zrealizowanych w tym projekcie.

Tym razem za 164 tysiące złotych, a  ogólna wartość zakupów przekroczyła kwotę 550 tys. - wskazał Maciej Listowski, dyrektor ŁCRE.  

Szkoły otrzymały 25 zestawów multimedialnych (laptop, projektor, ekran projekcyjny),radioodtwarzacze, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty cyfrowe, wizualizery, tablice interaktywne. Wśród pomocy dydaktycznych były między innymi: mapy, mikroskopy, bryły geometryczne, rowery stacjonarne czy nawet konsole do gier i bieżnia stacjonarna.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe