Policjanci rozpoczeli służbę na rzekach

  • 15.03.2019, 12:31
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Policjanci rozpoczeli służbę na rzekach
Policjanci z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży rozpoczęli już służbę na wodzie. Wspólnie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej kontrolują linię brzegową Pisy i Narwi.

Jak informuje Policja, funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego rozpoczęli już służbę na łodzi motorowej. Wczoraj taki wodny patrol można było spotkać w okolicach Nowogrodu. Policjanci oddelegowani do działań na wodzie są specjalnie przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz posiadają specjalistyczne uprawnienia ratowników wodnych. Ich zadaniem jest między innymi sprawdzanie trzeźwości osób korzystających z różnego rodzaju sprzętu pływającego. Pełniąc służbę wspólnie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej, zwracają uwagę na osoby nielegalnie łowiące ryby.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe