W podłodze naczepy

  • 21.03.2019, 15:30 (aktualizacja 21.03.2019, 15:33)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
W podłodze naczepy
Przemyt ponad 30 tysięcy paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze KAS z polsko-białoruskiego przejścia granicznego w Bobrownikach. Kontrabanda warta ok. 400 tysięcy zł ukryta była w przerobionej podłodze naczepy tira kierowanego przez 41-letniego obywatela Polski.

Funkcjonariusze z Oddziału Celnego w Bobrownikach podczas odprawy polskiej ciężarówki wracającej z Białorusi bez ładunku zainteresowali się podłogą z pozoru pustej naczepy tira. Po prześwietleniu jej za pomocą skanera RTG okazało się, że w podłodze naczepy znajduje się tytoniowa kontrabanda. Łącznie funkcjonariusze KAS w skrytce znaleźli ponad 30 tysięcy paczek papierosów z białoruskimi znakami akcyzy, wartych ok. 400 tys. złotych.

Przeciwko polskiemu kierowcy wszczęte zostało postępowanie karne skarbowe, do którego zabezpieczono nielegalny towar oraz wykorzystaną do przemytu ciężarówkę. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe