Lista Prawa i Sprawiedliwości już bez tajemnic

  • 24.03.2019, 08:35 (aktualizacja 24.03.2019, 17:42)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Lista Prawa i Sprawiedliwości już bez tajemnic  Dariusz Piontkowski Facebook
Pierwszą trójkę kandydatów do Parlamentu Europejskiego w okręgu złożonym z województwa podlaskiego i warmińsko - mazurskiego tworzą Karol Karski, obecny europoseł, Krzysztof Jurgiel z Białegostoku, poseł na Sejm i były minister rolnictwa oraz Iwona Arent z Olsztyna, poseł na Sejm.

To nie jest niespodzianka. Każde z tych nazwisk przedstawiane było jeszcze przed oficjalna prezentacją pełnej listy przez Prawo i Sprawiedliwość. Podczas weekendowej konwencji partii kształt listy został uzupełniony o kolejne nazwiska. posłowie Wojciech Kossakowski i Tadeusz Cymański

Łomżę reprezentuje w tym gronie na piątym miejscu Joanna Karpowicz, rektor Uczelni Jańskiego. Przed nią będzie jeszcze Grzegorz Kierozalski, radny Sejmiku warmińsko - mazurskiego. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Justyna Żalek z Białegostoku, radna Sejmiku podlaskiego;  posłowie Wojciech Kossakowski i Tadeusz Cymański oraz kolejni radni Sejmików obu województw  Jolanta Andruszkiewicz i Romuald Łanczkowski.  

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
adamko
adamko 24.03.2019, 19:26
moderator be
adamko
adamko 24.03.2019, 19:22
Cymański zostałeś wydymany! Zmieniaj szybko partię!
rydzyk
rydzyk 24.03.2019, 18:51
Banda nieudaczników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe