Jesteśmy aktywni

  • 25.03.2019, 16:25 (aktualizacja 25.03.2019, 16:32)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Jesteśmy aktywni
Już po raz drugi, w Szkole Podstawowej Nr 1 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali i poprowadzili turniej sportowo - rekreacyjny pod hasłem „Jesteśmy aktywni dla Łomży".

W programie turnieju przygotowanych zostało sześć różnych konkurencji sportowych i po jednym pytaniu dotyczącym lokalnego sportu.

Do zawodów przystąpiły łomżyńskie Szkoły Podstawowe Nr 1, 2, 5, 7, 9 i 10. Młodzi sportowcy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg czwórkami z laską gimnastyczną, układanie piramidy z kartonów, bieg z przeszkodami, „sadzenie ananasów”, czyli zabawa z ringo i pachołkami, slalom z kijem hokejowym i krążkiem. Na koniec zmagań każda drużyna musiała odpowiedzieć na pytanie związane ze sportem lokalnym.

Po zaciętej, ale przebiegającej w przyjaznej atmosferze rywalizacji, ogłoszono zwycięzców. Najbardziej „aktywną dla Łomży" drużyną została ogłoszona reprezentacja SP 1. Drugie miejsce zajęła drużyna SP 10, a na podium zaprezentowała się także drużyna SP 5. Miejsce czwarte zajęła reprezentacja SP 2, miejsce piąte drużyna z SP 7, a szóste SP 9. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary z rąk dyrektor „Jedynki” Krystyny Kamińskiej, a wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Znakomicie wspierała koleżanki i kolegów licznie zgromadzona publiczność, która nie szczędząc wysiłku i gardeł, dopingowała zawodników oraz zachęcała do jeszcze większego wysiłku i zaangażowania.

- A cała ta radosna impreza jest dowodem na to, że nasze miasto ma rzesze pełnej życia i zapału aktywnej młodzieży - podsumowuje dyrektor Krystyna Kamińska


 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe