Jak powinien wyglądać prawdziwy wielkanocny stół [VIDEO]

  • 03.04.2019, 12:22 (aktualizacja 05.04.2019, 13:24)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Jak powinien wyglądać prawdziwy wielkanocny stół [VIDEO]
Kto nie był tego dnia w Ziołowym Zakątku w Korycinach niech żałuje. - Nie mamy morza, nie mamy gór, ale mamy to, co najlepsze i najpiękniejsze: fantastyczne smaki – mówi rozpromieniony Stanisław Derehajło, wicemarszałek województwa. Wraz z setkami osób, które odwiedziły Ziołowy Zakątek, został ugoszczony przez reprezentantki ponad 70 Kół Gospodyń Wiejskich na drugim w historii konkursie „Tradycyjny Stół Wielkanocny”.

Pierwsze miejsce przyznano KGW „Wisienki” z Wiśniewa (gm. Zambrów). Tuż za „Wisienkami” znalazły się gospodynie ze Starych Żoch i Skłodów Borowych (gm. Nowe Piekuty) – reprezentantki KGW „Przyjazna Wieś”. Trzecią lokatę w smakowitej konkurencji zdobyło KGW z Andryjanek (gm. Boćki). Przyznano też trzy wyróżnienia. Otrzymały je gospodynie z KGW „Hołodzianki”, panie z KGW w Karakulach. Wyróżniono też Koło Gospodyń Wiejskich z gminy Rajgród. Przyznano także nagrodę specjalną konkursu, którą otrzymały gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lemanie (gm. Turośl). 

 

Sponsorzy nagród, o których warto wspomnieć, gdyż stale wspierają lokalne inicjatywy to:

1. Marszałek Województwa Podlaskiego:

2. Polser Sp. z o. o.

3. Suempol Sp. z o. o.

4. Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

5. Contractus Sp. z o. o. 6. AGROCentrum 7. Olejowy Raj

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe