Młodzież Prefbetu mocna jak seniorzy

  • 04.04.2019, 10:25 (aktualizacja 04.04.2019, 10:29)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Młodzież Prefbetu mocna jak seniorzy Prefbet Śniadowo Łomża
Zaledwie kilka dni po olbrzymim sukcesie seniorów, którzy okazali się najlepsi w biegach przełajowych w Polsce, młodzi adepci klubu „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA również pokazali moc.

Podczas rozegranych w Siemiatyczach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegach przełajowych zawodnicy łomżyńskiego klubu wywalczyli pierwsze miejsce wyprzedzając o 1 punkt faworyta zawodów - ekipę „Podlasia” Białystok.

Co ciekawe, po pierwszych trzech biegach liderem był klub ze stolicy naszego województwa, a o zwycięstwie Łomży zdecydował ostatni bieg wygrany 7:3 przez naszych biegaczy – podkreśla Andrzej Korytkowski, prezes i szkoleniowiec Prefbetu. - Pogoda był piękna, trasy wymagające i dobrze przygotowane a zawodnicy dali z siebie wszystko.Sądzę, że zdobyte 15 punktów będzie zapewne również najlepszym wynikiem w Polsce, ponieważ w ostatnich latach taki wynik dawał zwycięstwo w klasyfikacji ogólnopolskiej – dodaje.

Prefbet Śniadowo” Łomża 15 pkt.

Podlasie” Białystok 14 pkt.

AZS UMCS Lublin 7 pkt

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe