Obchody rocznicy Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej [FOTO]

  • 10.04.2019, 11:08 (aktualizacja 10.04.2019, 11:19)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Obchody rocznicy Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej [FOTO]
Punktualnie o godzinie 8:41 w całym mieście zabrzmiały syreny alarmowe, tuż po nich w Dolinie Pamięci przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego została odczytana lista Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, po czym nastąpiło złożenie kwiatów przed Pomnikiem Sybiraków i Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Po raz kolejny władze samorządowe i mieszkańcy spotkali się w rocznicę Zbrodni Katyńskiej, II masowej wywózki łomżyniaków na nieludzką ziemię oraz w rocznicę Katastrofy Smoleńskiej. Przed pomnikami w Dolinie Pamięci kwiaty złożyły delegacje władz z Prezydentem Mariuszem Chrzanowskim, powiatu łomżyńskiego, Gminy Piątnica, Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, Gminy Wizna, Związku Sybiraków, szkół, wojska, harcerzy. Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczestnicy zgromadzenia udali się na uroczystą mszę św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marianna
Marianna 10.04.2019, 20:58
A gdzie się podziali radni z PIS?

Pozostałe