Muzyczna pocztówka ze Lwowa

  • 11.04.2019, 14:48 (aktualizacja 11.04.2019, 15:00)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Muzyczna pocztówka ze Lwowa
Natalia Kryniczanka, była dziennikarka Radia Lwów, przewodniczka po mieście pełnym śladów historii i wielu kutur, była gwiazda koncertu w Sali Konferencyjnej Hotelu Via Baltica koło Łomży. Zaprosił ją do Polski Emilian Kudyba, znany łomżyński społecznik i przyjaciel naszej redakcji.

- Pani Natalia jest jest znakomitą wokalistką, znanym we Lwowie bardem, autorką i wykonawczynią piosenek z gatunku poezji śpiewanej. To wyjątkowa osoba o niepowtarzalnym aksamitnym głosie. Przez trzy dekady swojej działalności artystycznej i społecznej wniosła ogromny wkład w rozwój nie tylko miasta Lwowa ale całego regionu,jego kultury, architektury, zachowania pamięci historycznej. Była dziennikarką Radia Lwów. W wolnych chwilach pracuje jak przewodnik po Lwowie i okolicach regionu – opowiada o gościu Emilian Kudyba.

Koncertu „Pocztówka ze Lwowa” wysłuchało kilkadziesiąt osób, a zwieńczeniem była pełna rozmów kolacja.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe