Ciało i ekspresja

  • 11.04.2019, 15:10 (aktualizacja 11.04.2019, 15:13)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Ciało i ekspresja
Na wystawę „Ekspresja ciała” Swietłany Lebiedź z Klubu Fotograficznego Grodno zaprasza Galeria pod Arkadami Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Otwarcie w salach przy Starym Rynku w piątek 12 kwietnia o godz. 18:00.

EKSPRESJA CIAŁA /CIAŁOwyrażenie - tytuł mówi sam za siebie i odzwierciedla koncepcję wystawy. W fotografiach Swietłany Lebiedź TANIEC został pokazany, jako ekspresja ciała: elegancko, bezpretensjonalnie, pięknie, szczerze, prawdziwie, jako manifestacja świata wewnętrznego, jako stan ducha (strach, ból, radość, gniew, samotność i spokój...), jako komunikacja niewerbalna ze światem zewnętrznym, jako sposób na przekazanie czegoś, czego nie można wyrazić słowami. Często brakuje nam słów, lecz wystarczy jeden gest, jedno spojrzenie i wszystko jest jasne. W tym przypadku TANIEC i EKSPRESIA CIAŁA / CIAŁOwyrażenie są identyczne.W rzeczywistości wszyscy jesteśmy tancerzami w tym życiu.

Każdy z nas ma swój własny taniec. Dlatego zachęcam wszystkich do tańca, tańczcie jak najczęściej!!!

"Tańcz dla siebie. Jeśli ktoś rozumie - dobrze, jeśli nie, to nie ma znaczenia, rób dalej to, co kochasz" (Louis Horst).

Swietłana LEBIEDŹ. Fotograf freelancer. Jest członkiem Ludowego Klubu Fotograficznego GRODNO. Laureatka I Nagrody w 5. Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym ("4383 dni dzieciństwa") i III Nagrody w Konkursie Młodych Fotografów "Jestem młody!" (Moskwa, 2015). Uczestniczka 5., 6., 7. i 8. międzynarodowej wystawy "Świat oczami kobiet"(Hajfa, Izrael). Uczestniczka międzynarodowego biennale fotograficznego "Portret nadmorskiego miasteczka 2014" (Pałanga, Litwa). Wystawa indywidualna "CIAŁOwyrażenie – EKSPRESIA CIAŁA" (Grodno 2016).

"Fotografia jest dla mnie sposobem wyrażania siebie. Ważniejsze w fotografii jest to,o czym ona jest, a nie tylko jak jest zrobiona".

Wystawę można oglądać do 16 maja 2019


 

 


 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe