15 letni jelonek szuka następcy. Wybieramy nowe logo Łomży

  • 12.04.2019, 11:29 (aktualizacja 12.04.2019, 12:48)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
15 letni jelonek szuka następcy. Wybieramy nowe logo Łomży
Są trzy. Każde inne. Wszystkie jednak zachęcają, by “Zasmakować w Łomży”. Mowa o propozycjach nowego logo, o wyborze którego zadecydować mają mieszkańcy Łomży. 1,2, a może 3? Które najlepiej pasuje do charakteru naszego miasta?

Dotychczasowe logo miasta ma już 15 lat. Wraz ze zmieniającymi się trendami przyszedł czas na zmianę znaku, który w licznych publikacjach, na plakatach i folderach reprezentuje Łomżę.

Miasto się zmienia, stąd też zachodzi potrzeba unowocześnienia wizerunku. Jak czytamy na stronie łomżyńskiego magistratu nowe logo właśnie te dynamiczne modyfikacje ma przekazać. Powinno skutecznie oraz długofalowo komunikować wartości marki Zasmakuj w Łomży, zaś nowy system identyfikacji wizualnej pokazać osobowość miasta i przekazać ją wszystkim odbiorcom.
Trzy propozycje nowego logo przygotowało Studio Graficzne AM ze Szczecina, które jest między innymi twórcą znaku Powiatu Łomżyńskiego.


Głosować można za pomocą formularza internetowego (kliknij) do 19 kwietnia 2019 roku, do godziny 23:59.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
i co jeszcze
i co jeszcze 12.04.2019, 21:01
NIESMACZNY zart z Mieszkańców Łomży.

Pozostałe