Dobiega końca rekrutacja do Szkoły Liderów Miast

  • 19.04.2019, 13:17
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Dobiega końca rekrutacja do Szkoły Liderów Miast
Dobiega końca rekrutacja do czwartej edycji programu Szkoła Liderów Miast, który realizowany będzie w Łomży. Do programu zakwalifikowanych będzie 12-16 osób, którzy aktywnie włączają się w życie miasta i są przedstawicielami samorządu, organizacji społecznych i biznesu. Zgłoś się! Rekrutacja trwa tylko do 23 kwietnia.
Czy ten program jest dla mnie?

Program Szkoła Liderów Miast skierowany jest do pełnoletnich  mieszkańców miasta Łomży, którzy są przedstawicielami trzech sektorów (PUBLICZNEGO, PRYWATNEGO I POZARZĄDOWEGO/ OBYWATELSKIEGO) i mają wyraźny wpływ na rozwój miasta w różnych obszarach: kultury, edukacji, sportu, gospodarki, przedsiębiorczości, administracji, prawa, dziedzictwa, zdrowia, innowacji, ekologii i środowiska, społeczeństwa obywatelskiego, równouprawnienia, turystyki i in.

W ramach projektu zrekrutowanych zostanie ok. 12-16 osób. Grupa będzie różnorodna pod kątem reprezentacji interesów, poglądów, płci, wieku.

 

Czy udział w projekcie jest bezpłatny?

Tak. Projekt jest bezpłatny dla wszystkich uczestników zakwalifikowanych do udziału. Z tego względu, osoby zakwalifikowane do Programu będą zobowiązane do uczestnictwa we wszystkich zaplanowanych działaniach.

 

Link do formularza: 

https://bit.ly/2TPRrf9

 

Przebieg rekrutacji:

Rekrutacja do programu Szkoła Liderów Miast wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz przesłania listu polecającego na adres [email protected] w terminie określonym poniżej. Zgłoszenia nadesłane po terminie nie będą uwzględniane.

Osoby biorące udział w rekrutacji zostaną poinformowane o jej wynikach mailowo. Pełna lista uczestników i lista rezerwowa zostanie opublikowana na stronie internetowej Fundacji Szkoła Liderów i Fundacji Veolia Polska.

 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe