Wieje

  • 24.04.2019, 13:39 (aktualizacja 24.04.2019, 13:48)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Wieje TVN24
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem wydało Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku dla całego województwa i na cały praktycznie dzień 24 kwietnia (do godziny 21:00).

„Przewiduje się wystąpienie dość silnego i silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h z południowego wschodu” - przewiduje dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk.

To ostrzeżenie pierwszego stopnia z prawdopodobieństwem określonym na 80 procent. Silny wiatr to, oczywiście, nie tylko silniejsze odczucie chłodu, ale przede wszystkim możliwość uszkodzeń budynków, linii energetycznych, spadających na jezdnie i chodniki gałęzi drzew, tumanów piasku i pyłu niesionych z pól na drogi. To także większe zagrożenie pożarowe, gdyż wiatr może prowadzić do bardzo szybkiego rozprzestrzeniania się ognia,

Dlatego ostrożnością powinni się wykazać właściwie wszyscy znajdujący się w przestrzeni publicznej.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe