Sukces Terytorialsa z Łomży. Mistrzostwo Polski Wojska Polskiego 2019

  • 02.05.2019, 08:26 (aktualizacja 02.05.2019, 08:30)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Sukces Terytorialsa z Łomży. Mistrzostwo Polski Wojska Polskiego 2019
Szer. Hubert Sulewski z 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej został Mistrzem Polski 2019 Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie w kategorii do 70 kg.

Mistrzostwa Wojska Polskiego na obiektach Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, zakończyły się ogromnym sukcesem szer. Huberta Sulewskiego z 1PBOT. Żołnierz, który wygrał walkę finałową trenuje od 8 lat. O swojej ścieżce sportowej, która doprowadziła go do zaszczytnego tytułu Mistrza Polski 2019 Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie, opowiada:

- Wywodzę się z zapasów, które trenuję od ośmiu lat, od pięciu również MMA. Należę do Fight Club Łomża. Jestem trzykrotnym Mistrzem Polski w MMA Juniorów, trzykrotnym Mistrzem Polski ADCC, zdobyłem puchar Europy w graplingu.

O samej walce podczas mistrzostw szer. Huberta Sulewski powiedział:

- Podczas Mistrzostw Wojska Polskiego miałem 2 walki, w których zmierzyłem się z mocnymi zawodnikami.  Pierwszą z Sylwestrem Millerem. W finale – tutaj chciałbym też zwrócić uwagę na fakt, iż był on niesamowicie zaaranżowany, z oprawą na poziomie największych mistrzostw - wygrałem przez poddanie z Hubertem Lipińskim. Za rok z chęcią podejmę ponownie takie wyzwanie.

Gratulujemy łomżyńskiemu zawodnikowi.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe