Warto się wybrać do Drozdowa

  • 04.05.2019, 22:59 (aktualizacja 04.05.2019, 23:07)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Warto się wybrać do Drozdowa
Serię ciekawych wydarzeń z różnych dziedzin zapowiada na najbliższe dni Muzeum Przyrody w Drozdowie. Będzie łowiectwo, muzyka i zioła.

Już we wtorek 7 maja zaplanowane jest otwarcie wystawy w stulecie organizacji łowieckich: Łomżyńskich Kół Łowieckich "Sokół" oraz "Towarzystwa Prawidłowego Myślistwa w Ziemi Łomżyńskiej".

Początek o godz. 16:00.

Czwartek 9 maja będzie z kolei dniem muzyki. Muzeum Przyrody gościć będzie kolejną odsłonę cyklu "Muzyczne wieczory u Lutosławskich".  Tym razem Filharmonia Kameralna w Łomży z udziałem Marianny Humetskiej z Ukrainy (fortepian) zaprezentuje koncert "Roztańczona klawiatura" wypełniony muzyka m. in. Chopina i Liszta. Poprowadzi wydarzenie Mirosław Korona.

Początek o godz. 18:30.

A w sobotę 11 maja Fundacja Sztuk i Dialogu zaprasza do Muzeum Przyrody na  "Dzień ziół narwiańskich. Bezsenność".  Specjaliści, m. in. z łomżyńskiej PWSIiP oraz Muzeum  Pałacu Króla Jana III w Wilanowie opowiedzą o ziołach pomagających w walce z bezsennością. Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży przełożą teoretyczne rozważania na praktyczne pokazy zastosowania ziół w kuchni, choć tym razem będzie to pod wiatą w muzealnym parku.    

Początek o godz. 11:00.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe