Złoto i brąz B.K. Step na Mazurach.

  • 06.05.2019, 06:32 (aktualizacja 06.05.2019, 06:37)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Złoto i brąz  B.K. Step na Mazurach. B.K. Step
W Mrągowie odbył się Turniej Tańca pod nazwą Mazurskie Transformacje. Organizatorami byli: Centrum Kultury i Turystyki wraz z Młodzieżowym Domem Kultury. Jurorami byli uznani w kraju tancerze i choreografowie: Karolina Garbacik, Polsky, Ewulin i Magda Jędra. Nie mogło tam zabraknąć tancerzy łomżyńskich.

Jak przekazuje Marek Kisiel, szef B.K. Step Łomża, do festiwalu zgłosiło swój udział 50 zespołów z Polski i Rosji, które zaprezentowały choreografie w dwóch  kategoriach tanecznych: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz), z podziałem na 3 grupy wiekowe: do 10 lat, 11-14 lat i powyżej 15 lat.

- Najbardziej utytułowana grupa B.K.Step, czyli B.K.Team zdobyła I miejsce w kategorii powyżej 15 lat - podkreśla Marek Kisiel.

Jego podopieczni pojawili się także w Kętrzynie na XII edycji Międzynarodowego Festiwalu – BREAKMANIA 2019, gdzie można było zobaczyć zmagania najlepszych tancerzy z Europy i Polski. Jurami byli tam: Radosław Zolsky Kozłowski (Lublin), Monika Żurek Łaskarzewska (Szczecin) i Sanchezz/ Turbostyle Team/Stoptimefam – Łotwa.

Tancerki z BK Team  - Oliwia Gołębicka i Natalia Kisiel - jako reprezentacja grupy wystartowały w kategorii hip hop solo. Oliwia zakwalifikowała się do TOP 8, a Natalia zdobyła 3 miejsce. 

- Bardzo nas cieszy ten sukces - mówi Marek Kisiel. - Czas, zaangażowanie i ogrom pracy naszych tancerzy poświęcony na treningach owocuje czołowymi miejscami co jest podwójna nagrodą: dla nich zdobytymi miejscami, a dla nas radością z oglądania ich szczęśliwymi w tym co robią - dodaje.

Marek Kisiel i jego utalentowani wychowankowie składają "wielkie, wielkie podziękowania" Urzędowi Miejskiemu w Łomży oraz prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie finansowe bez, którego nie moglibyśmy konfrontować swoich umiejętności i rozsławiać naszego miasta.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe