Bądźcie wolni - mówi młodym przedsiębiorcom Roman Kluska [VIDEO]

  • 10.05.2019, 08:27 (aktualizacja 10.05.2019, 12:23)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Bądźcie wolni - mówi młodym przedsiębiorcom Roman Kluska [VIDEO]
Roman Kluska to prawdziwy symbol tego, jak rodziła się w Polsce przedsiębiorczość i jak wiele złego może uczynić źle stanowione prawo. Od zera zbudował potężną firmę komputerową, wprowadzał do Polski nowe technologie, był partnerem najpotężniejszych światowych firm. Omal nie stracił wszystkiego, łącznie z wolnością, z powodu kiepskiego prawa. Został całkowicie oczyszczony z zarzutów i jest teraz autorytetem, wykładowcą akademickim, doradcą rządu.

Łomżę odwiedził na zaproszenie Towarzystwa Biznesowego Łomżyńskiego. W restauracji Amadeus opowiadał o swoich doświadczeniach. Zgodził się także na krótką rozmowę z Telewizją Narew. Zaczęliśmy ją od kwestii: czym się teraz zajmuje Roman Kluska? 

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe