Ppłk Zbigniew Jankowski pokieruje Zakładem Karnym w Czerwonym Borze

  • 12.05.2019, 21:52
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Ppłk Zbigniew Jankowski pokieruje Zakładem Karnym w Czerwonym Borze kpt. Dariusz Śmiechowski
Ppłk Zbigniew Jankowski rozkazem personalnym dyrektora generalnego Służby Więziennej w Warszawie został nowym dyrektorem Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Rozkaz nowemu ppłk Zbigniewowi Jankowskiemu wręczył dyrektor Okręgowy OISW w Białymstoku płk Piotr Kondraciuk w trakcie odprawy kierownictwa jednostki.

Ppłk Zbigniew Jankowski służbę rozpoczynał w 2003 roku w Czerwonym Borze jako wychowawca. Następnie w 2007 objął stanowisko zastępcy kierownika Działu Penitencjarnego. W lutym 2018 został zaś zastępcą dyrektora Aresztu Śledczego w Suwałkach.

Ppłk Zbigniew Jankowski jest aktywnym społecznikiem. W trakcie wcześniejszej służby w Czerwonym Borze organizował zakładowe koło TKKF był jednym z fundatorów Fundacji „Andrzej” zajmującej się pomocą funkcjonariuszom i ich rodzinom. 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
łomżak
łomżak 16.05.2019, 12:15
A co z poprzednikiem i dlaczego?

Pozostałe