Terytorialsi się doskonalą [FOTO]

  • 16.05.2019, 09:19 (aktualizacja 16.05.2019, 09:24)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Terytorialsi się doskonalą [FOTO] 1 PBOT
Żołnierze 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej intensywnie doskonalą swoje umiejętności.

Jak informują służby prasowe 1 PBOT, blisko 300 żołnierzy z Białegostoku wzięło udział w szkoleniu zintegrowanym na poligonie w Nowej Dębie na Podkarpaciu. Dla części Terytorialsów było to pierwsze takie szkolenie. A dla najstarszych stażem służby żołnierzy nadszedł czas egzaminów, które podsumowują dwuletni okres szkolenia. Od czerwca – jako jedni z pierwszych w WOT -rozpoczną trzeci, ostatni etap szkolenia.

Zarówno jedni, jak i drudzy, pracują pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy w optymalny sposób chcą wykorzystać zalety szkolenia na obiekcie poligonowym.

Intensywne doskonalenie umiejętności poszczególne grupy z 1 PBOT odbywają także we współpracy z jednostkami regularnymi, np. „Błękitną Brygadą” ze Szczecina. Indywidualny program mają Terytorialsi w pierwszym roku służby, specjalistyczny - ci o dłuższym już stażu.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe