Zambrów. Miasto z uśmiechem

  • 16.05.2019, 16:00 (aktualizacja 16.05.2019, 16:07)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Zambrów. Miasto z uśmiechem UM Zambrów
Uśmiechnięte buzie dzieci na ogromnych banerach i uśmiechnięte twarze przcchodniów spoglądających na Zosię czy Olusia. Oryginlna i pełna urok kampania społeczna trwa na ulicach Zambrowa.

Urząd Miasta w kwietniu zainicjował działania skierowane do mieszkańców. Polegały m.in. na odwiedzeniu wszystkich przedszkoli i zapytaniu dzieci, jak widzą siebie w Zambrowie za kilkanaście lat. Przedszkolaki z zaangażowaniem opowiadały o swoich planach na przyszłość. W ramach akcji powstało mnóstwo inspirujących zdjęć, z których za zgodą rodziców lub opiekunów z każdej placówki wybrano "twarze" zambrowskiej kampanii.

Kolorowe bannery, które - mamy nadzieję - wzbudzają u każdego przechodnia i przejezdnego uśmiech na twarz już zdobią ulice Zambrowa – podkreślają organizatorzy.

Kampania społeczna ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku miasta Zambrów, a także wzmocnienie tożsamości lokalnej, zwłaszcza wśród dzieci.


 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe