Malarstwo Michała Sikorskiego

  • 22.05.2019, 09:45 (aktualizacja 22.05.2019, 09:50)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Malarstwo Michała Sikorskiego
Klub Wojskowy w Łomży i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zapraszają do Galerii N na wystawę malarstwa Michała Sikorskiego. Podczas wernisażu wystąpili artyści z Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Zaprasza Michał Sikorski:

- To moja kolejna wystawa w Galerii N, Klubu Wojskowego w Łomży. Prace które przedstawiam w większości nie były wcześniej publicznie prezentowane. Na tej wystawie będzie można zobaczyć proces poszerzania się moich zainteresowań, stąd pojawiają się nowe tematy i techniki malarskie w moich pracach. Ponadto rozwijając dany mi przez Boga talent, chciałbym by Państwo nie tylko zobaczyli oczami kolejne obrazy, ale by można było się przy nich zatrzymać w zadumie. Chciałbym by te malunki przemawiały do serc, by po chwili zatrzymania się coś w nas zostało i żeby nie był to tylko kolejny spacer po galerii....

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe