B.K.Team zdobywcą Grand Prix podczas Street Noise [FOTO]

  • 22.05.2019, 09:53 (aktualizacja 22.05.2019, 10:14)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
B.K.Team zdobywcą Grand Prix podczas Street Noise [FOTO]
Kilkuset uczestników z Polski i z zagranicy walczyło na gesty i ruchu podczas międzynarodowych zawodów tańca ulicznego Street Noise, promujących kulturę hip hopu,. Zawody po raz czwarty odbyły się w Białymstoku.

Podczas dwóch dni zmagań, tancerze walizowali w czterech kategoriach wiekowych (kids, junior, old i 30+) oraz czterech kategoriach tanecznych (Hip Hop, Bboying, All styles Crew i Street Dance Showcase). Ich umiejętności skrupulatnie oceniali: Bboy Yarko, Bboy Minigun, Bboy Zawisza, Sokół, Tolek i Sasin.

Łomżanie zakwalifikowali się do finałów zdobywając III miejsca w kategoriach 2 vs 2:

- Kasia Boguska i Iza Zaczek (w kategorii hip hop Junior)

- Natalia Kisiel i Oliwia Gołębicka (w kategorii hip hop Old)

- Wiktor Sekściński i Szymon Dmoch (w kategorii bboying Junior )


Wiktor Seksciński I Szymon Dmoch, jako jedyny duet z Polski zakwalifikował się do TOP 4. Zwieńczeniem dwudniowych zmagań było zdobycie Grand Prix przez formację B.K.Team.


- Szalona radość i łzy szczęścia. Tak można opisać reakcję dziewczyn po ogłoszeniu werdyktu – relacjonuje Marek Kisiel. - Widząc rozradowaną młodzież utwierdzamy się w przekonaniu, że oni tym żyją i taniec jest dla nich czymś więcej niż zajęciami pozalekcyjnymi. To pasja, to całe ich życie – dodaje, nie kryjąc wzruszenia.


Członkowie Stowarzyszenia BK Step pragną serdecznie podziękować Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu oraz Miastu Łomża za wsparcie finansowe.

- Bez finansowego wsparcia nie moglibyśmy konfrontować swoich umiejętności i rozsławiać naszego miasta – mówi Marek Kisiel.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe