Aktorzy i tłumacz języka chińskiego pilnie potrzebni. Do teatru

  • 23.05.2019, 06:32 (aktualizacja 23.05.2019, 06:35)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Aktorzy i tłumacz języka chińskiego pilnie potrzebni. Do teatru
Masz skończone 16 lat, jesteś dyspozycyjny, pełen entuzjazmu, kochasz teatr, zostań WOLONTARIUSZEM 32 Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka. Teatr Lalki i Aktora w Łomży poszukuje wolontariuszy – aktorów do spektaklu Teatru KTO z Krakowa i tłumacza języka chińskiego

Poszukujemy 9 kreatywnych i komunikatywnych osób /5 mężczyzn i 4 kobiet/, które chcą zdobyć artystyczne doświadczenie i wystąpić w spektaklu „Zapach czasu” z artystami znakomitego krakowskiego teatru KTO na Starym Rynku w Łomży w dniu 12 czerwca 2019 o godz. 21.00.

Wolontariusze będą mieli możliwość uczestniczenia w próbie,  poznania kulis organizacji dużej międzynarodowej imprezy, szansę zdobycia ciekawego doświadczenia artystycznego oraz spotkania interesujących osób.

Czekamy na zgłoszenia do 24 maja  /liczy się kolejność zgłoszeń/. Za udział w spektaklu wolontariusze otrzymają wejściówki na spektakle prezentowane w ramach 32 Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka.

A jeśli nie wolontariat? Znasz język chiński? Możesz podjąć z nami współpracę na czas festiwalu i pomóc w komunikacji grupie Guangxi Puppetry Theatre zaproszonej do udziału w WALIZCE.

Więcej informacji i zgłoszenia:

Telefon: 86 216 59 55

e-mail: [email protected]

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe