Uczelnia Jańskiego i Gmina Łomża zacieśniają współpracę [VIDEO]

  • 23.05.2019, 10:30 (aktualizacja 23.05.2019, 10:47)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Uczelnia Jańskiego i Gmina Łomża zacieśniają współpracę [VIDEO]
Nawiązanie partnerskiej współpracy pomiędzy Gminą, a Uczelnią przyczyniającą się do realizacji wspólnych projektów. To cel porozumienie, które podpisały władze Uczelni Jańskiego w Łomży i włodarza Gminy Łomża.

Dzięki porozumieniu uczelnia oraz gminą zyskają możliwość wspólnego realizowania projektów dofinansowywanych z funduszy zewnętrznych, rozwoju kontaktów między instytucjami i wymiany dobrych praktyk, rozwoju bazy oświatowej, kultury, sportu i rekreacji.  Ponadto porozumienie daje szansę współdziałania przy rozwoju kontaktów między ośrodkami wspierania przedsiębiorczości, przedsiębiorstwami oraz organizacjami zajmującymi się przedsiębiorczością, rolnictwem i turystyką. 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe