ABC łomżyńskiego seniora

  • 24.05.2019, 07:10 (aktualizacja 24.05.2019, 07:14)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
ABC łomżyńskiego seniora
Ciesz się zdrowiem mimo upływu czasu. Zadbaj o dietę, zapobiegaj chorobom, pielęgnuj radość życia! Fundacja „Czas Lokalny” zaprasza Seniorki i Seniorów (oraz ich bliskich) na cykl spotkań poświęconych problemom wieku dojrzałego. Fundacja realizuje kolejną edycję projektu, teraz pod tytułem „ABC zdrowego seniora – 2019”. Adresatami są mieszkańcy miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego.

Harmonogram spotkań:
Wtorki i czwartki - godz. 10.00 - gimnastyka w Klubie Seniora, ul. Mickiewicza 4,
Środy (od 22.05) - godz. 11.00 - warsztat fitness mózgu w Klubie Seniora w Łomży, ul. Mickiewicza 4,
Piątki (od 24.05) - godz. 11.00 - warsztat fitness mózgu w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej "Domek Pastora", ul. Krzywe Koło 1.

Fitness mózgu - to ćwiczenia poprawiające sprawność umysłową, skupienie oraz rozwijające kreatywność. Pomimo tego, iż mózg człowieka nieodmiennie podlega procesom starzenia, można temu przeciwdziałać – poprzez odpowiednią aktywność umysłową możemy spowolnić upływ czasu i jego działanie na nasze szare komórki. Zaproponowana tematyka zajęć ma na celu zaktywizowanie seniorów i zmotywowanie ich do pracy nad kondycją swojego ciała i umysłu. Przekonają się, że w każdym wieku można, a nawet należy wykorzystywać potencjał swojego umysłu poprzez odpowiednie ćwiczenia. Zajęcia będą odbywały się w cyklach dwugodzinnych warsztatów w grupach 10-15 osobowych.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe