Wielki dzień MOSiR. Gala 10-lecia z artystami i przyjaciółmi

  • 24.05.2019, 08:56 (aktualizacja 24.05.2019, 09:05)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Wielki dzień MOSiR. Gala 10-lecia z artystami i przyjaciółmi
W piątek 24 maja serdecznie zapraszam na stadion miejski przy ul. Zjazd na obchody 10-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Jest to jednocześnie druga edycja Łomżyńskiego Dnia Sportu - zachęca Andrzej Modzelewski

Jak dodaje, w programie jest m. in. prezentacja oferty MOSiR , a także wszystkich klubów i stowarzyszenia o charakterze sportowym, które działają w Łomży. Będzie nawet możliwość udziału w próbnych treningach i zapisania się na wybraną dyscyplinę.

- Kulminacją tego dnia będzie mecz pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich a Reprezentacją Miasta. W naszej ekipie wystąpi m. in. poseł Bernadeta Krynicka, prezydent Mariusz Chrzanowski, przedstawiciele Rady Miejskiej i wiele innych osób, które codziennie pracują na rzecz mieszkańców Łomży. Wśród Artystów spodziewany się udziału m. in. Rafała Maseraka, Rafała Mroczka czy Przemysława Cypryańskiego - zachęca nie tylko futbolowych kibiców dyrektor Andrzej Modzelewski.

Jak dodaje, będzie to także dzień specjalnych podziękowań dla wszystkich, którzy wspierają działalność Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zostaną im wręczone specjalne statuetki.

- Jeszcze raz serdecznie zapraszam na wydarzenia 24 maja od godziny 15:00 na Stadionie Miejskim. A już 27 maja organizujemy Dzień Otwarty MOSiR-u. Udostępnimy wówczas wszystkie nasze obiekty nieodpłatnie - podsumowuje Andrzej Modzelewski.

Bliższe szczegóły imprez podaje także MOSiR na na swojej stronie internetowej. Na najmłodszych czekać będzie dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, bańki mydlane, czy stoiska z lodami i watą cukrową. Nie zabraknie atrakcji w postaci Football DART, stoiska z AlkoGooglami, czy wyrzutni piłek.

Na godzinę 17:30 zaplanowana została uroczystość wręczenia wyróżnień osobom aktywnie wspierającym działania MOSiR na rzecz sportu w Łomży. Godzinę później rozpocznie się rozgrzewka Reprezentacji Artystów Polskich i ich rywali w barwach Łomży. O godz. 19:00 sędzia ma dać gwizdkiem znak do rozpoczęcia wielkiej, choć krótszej niż w profesjonalnym futboku, gry. Mecz ma się zakończyć do godz. 20:00.

W poniedziałek 27 maja na mocy zarządzenia prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego udostępnione będą bezpłatnie obiekty MOSiR w godzinach ich normalnej pracy

Park Wodny i Strefa SPA oraz Sala Zabaw MOSiRek- ul. Wyszyńskiego 15 tel. 86 2180692;

Pływalnia- ul. Niemcewicza 17a, tel. 2160108

Korty Tenisowe przy Stadionie Miejskim - ul. Zjazd 18, 86 216342

Port Łomża- wypożyczalnia sprzętu wodnego: kajaki, kanadyjki i rowery wodne- ul. Żydowska 10, 86 4441011

Aby uniknąć kolejek zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego z wybranym obiektem.  Na stronie głównej www.mosir.lomza.pl zawsze udostępniona jest informacja ile aktualnie osób przebywa w Parku Wodnym i na Pływalni.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe