Czwórki srebrne na Mazowszu

  • 26.05.2019, 02:21 (aktualizacja 26.05.2019, 02:24)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Czwórki srebrne na Mazowszu
Drugie miejsce w finale Mazowieckiej Ligi Koszykówki Dziewcząt do lat 11 zajęły zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża i Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży.

Jak przekazuje Agnieszka Faryna z SP 4, w turnieju finałowym łomżyńska drużyna zmierzyła się z zespołami z Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego.

- Mecz o złoto przegraliśmy siedmioma punktami. Przez pierwsze trzy kwarty prowadziliśmy i byliśmy o krok od zwycięstwa, jednak drużyna gospodarzy niesiona dopingiem swojej publiczności w czwartej kwarcie doprowadziła do remisu i po trzech nieszczęśliwych błędach, które popełniliśmy w obronie udało się im wyjść na przewagę. Naszym dziewczynkom zabrakło sił, by odrobić tę stratę. Drugi mecz wygraliśmy prowadząc od początku do końca- relacjonuje  komentuje trener drużyny Marcin Piotrowski. - Chciałbym serdecznie podziękować prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu, dyrektor SP4 Łomża Iwonie Borawskiej oraz Arturowi Ciborowskiemu, dyrektorowi ZSTiO nr 4 w Łomży. Wsparcie tych osób pozwala nam sięgać tak wysoko i im dedykujemy ten sukces.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe