Tigery pokazały kły na olimpiadzie młodzieży

  • 28.05.2019, 15:24 (aktualizacja 28.05.2019, 15:31)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Tigery pokazały kły na olimpiadzie młodzieży
Z trzema medalami indywidualnymi i drugim miejscem w Polsce w zespołowej klasyfikacji klubów wrócili bokserzy BKS Tiger Łomża z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie rozegranej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szkoleniowiec „Tygrysów” Zbigniew Maleszewski przypomina, że sam awans na olimpiadę wymagał przejście przez eliminacje okręgowe i międzywojewódzkie. Z okręgu składającego się z województw podlaskiego i warmińsko – mazurskiego pojechało do Ostrowca 6 zawodników, w tym 5 z Tigera i 3 zawodniczki.

- Udział wzięło 104 najlepszych chłopców i dziewczynki – informuje trener.

Najlepiej z jego podopiecznych spisał się Akhmed Debizov w wadze do 52 kilogramów. Doszedł do finału i zdobył 2 miejsce. Na trzecim stopniu podium stanęli Iznaur Isaev (46 kg) i Wojciech Boniecki (52 kg).

Oznaczało to dorobek 25 punktów i drugie miejsce w klubowej klasyfikacji chłopców. W ogólnej „Tiger” wylądował na 6 miejscu, ponieważ tym razem w składzie nie miał dziewczynek.

Trener Zbigniew Maleszewski podkreśla, że w przygotowaniach ekipy wielką rolę odegrali współpracujący z nim trenerzy Marcin Fabiszewski, Daniel Maleszewski i Ewelina Dębkowska oraz instruktorzy boksu: Dorota Bukowska, Marcin Kapelewski, Mateusz Gawęcki i Adrian Oleksiej.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe