Turniej integracyjny za nami wygrali najmłodsi [FOTO]

  • 30.05.2019, 14:58 (aktualizacja 30.05.2019, 15:11)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Turniej integracyjny za nami wygrali najmłodsi [FOTO]
Kilka chwil po godzinie 10.00 na boisku Orlik przy ul. Bernatowicza 4 odbył  się "Integracyjny Turniej Piłki Nożnej" organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Łomży. Oprócz gospodarzy do rywalizacji przystąpią drużyny Wyższego Seminarium Duchownego oraz Urzędu Miejskiego. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Mariusz Chrzanowski.
 
Poprzez sport chcemy integrować środowisko osób z niepełnosprawnością ze społecznością lokalną. Możliwość pokazania się poza murami szkoły jest dla naszych uczniów bardzo ważna. Dla nich sama gra jest już wielką radością – mówi Łukasz Kacprowski, koordynator wydarzenia przygotowujący młodzież do sportowej rywalizacji. Będzie to kolejna taka inicjatywa organizowana przez Zespół Szkół Specjalnych w Łomży.
Okazuje się, że młodzież Zespołu Szkół Specjalnych została bardzo dobrze przygotowana do wydarzenia. Po zaciętej rywalizacji to właśnie najmłodsi zdobyli najwyższe miejsce na podium. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Urzędu Miejskiego, trzecie miejsce przypadło drużynie Wyższego Seminarium Duchownego
Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe