Nowe w Novej

  • 06.06.2019, 07:12 (aktualizacja 06.06.2019, 07:16)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Nowe w Novej Andrzej Mioduszewski
Rada Nadzorcza spółki PKS Nova S.A. nie udzieliła absolutorium dotychczasowemu prezesowi, a tym samym odwołała Cezarego Sieradzkiego ze stanowiska, które zajmował od 2015 roku. Nowy prezes to Andrzej Mioduszewski pochodzący z Zambrowa, samorządowiec z doświadczeniem gospodarczym z dużych spółek

Bardziej szczegółowego uzasadnienia komunikat dotyczący zmian w PKS Nova nie podaje. Odwołany prezes kierował jedynie do mediów pismo, w którym przede wszystkim wskazuje na korzystne - jego zdaniem - wskaźniki ekonomiczne dotyczące transportowej spółki, która powstała w wyniku połączenie przez samorząd województwa pięciu przedsiębiorstw PKS z Białegostoku, Łomży, Suwałk, Siemiatycz i Zambrowa.       

Nowy prezes, Andrzej Mioduszewski, to doświadczony uczestnik życia gospodarczego i politycznego w regionie. "W przeszłości był odpowiedzialny na tworzenie strategii zrównoważonego rozwoju firm z sektora prywatnego i publicznego. Jest absolwentem Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie oraz studiów MBA londyńskiej Apsley Business School. W latach 2016 - 2018 był wiceprezesem Zarządu Elewarr sp. z o.o, zaś wcześniej – przez 17 lat właścicielem firmy handlowej Agro-Plus. Był również radnym IV i V kadencji Rady Powiatu Zambrowskiego" - głosi oficjalna "wizytówka" nowego prezesa  PKS Nova.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe