„Dzień Bezpiecznego Weekendu” [FOTO]

  • 09.06.2019, 07:46 (aktualizacja 10.06.2019, 09:46)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
„Dzień Bezpiecznego Weekendu” [FOTO]
Z okazji „Dnia Bezpiecznego Weekendu” kilkadziesiąt osób zostało przeszkolonych przez WORD w Łomży z zakresu kierowania ruchem drogowym. Tym razem byli to głównie księża i klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży oraz osoby odpowiedzialne za pochód zorganizowanej grupy pieszych, konduktów żałobnych oraz pielgrzymek. 

Uczestnicy mogli sprawdzić również w praktyce, symulatory takie jak alkogogle i narkogogle oraz na własnej "skórze" zobaczyć jak prowadzi się samochód pod wpływem środków odurzających. Osoby szkolone zostały także wyposażone w kamizelki i opaski odblaskowe oraz materiały dydaktyczne przydatne w późniejszej pracy.  

W ramach Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego łomżyńska policja otrzymała, warte ok. 12 tys. zł alkomaty.  Uroczystego przekazania urządzeń dokonał Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego . 

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe