Samobójstwo czy zbrodnia? Rodzina domaga się prawdy

  • 12.06.2019, 04:28 (aktualizacja 12.06.2019, 10:48)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Samobójstwo czy zbrodnia? Rodzina domaga się prawdy Wojciech Pacewicz/PAP
Krzysztof Rutkowski i Biuro Rutkowski poinformowało media, w tym naszą redakcję, o podjęciu działań mających wyjaśnić okoliczności śmierci Jacka Filipkowskiego. Pochodzący z okolic Łomży mężczyzna został 5 maja tego roku znaleziony martwy w przydomowych zabudowaniach w miejscowości Chodorówka, niedaleko Białegostoku.

Za przyczynę zgonu uznane zostało samobójstwo. Rodzina Jacka Filipkowskiego nie wierzy w to jednak. "Musimy poznać prawdę o śmierci naszego syna ! Poruszymy niebo i ziemię" - cytuje słowa ojca zmarłego strona www.patriot24.net (tam także znajduje się obszerny artykuł  dotyczący tej sprawy)

Z Biura Rutkowski otrzymaliśmy mail następującej treści (zachowujemy pisownię oryginału):

"Biuro Rutkowski, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa przez zamieszkałą w okolicy Łomży rodzinę zmarłego w wyniku samobójstwa Jacka Filipkowskiego, podjęło działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności jego  tajemniczej śmierci,  która miala miejsce 5 maja 2019r. w miejscowości Hodorowka Nowa koło Białegostoku.

 W oparciu o informacje zebrane  przez  Biuro Rutkowski  pojawiły się istotne wątpliwości, co do motywu i  okoliczności śmierci samobójczej Jacka Filipkowskiego, które wskazują że zachowanie osób trzecich mogło spowodować targnięcie sie na własne życie.

W przypadku zainteresowania z Państwa strony bezpośrednim kontaktem z rodziną zmarłego Jacka Filipkowskiego prosimy o kontakt z Biurem Rutkowski pod numerem alarmowym 600 007 007 lub z nadzorującym przedmiotowe czynności  p. Krzysztofem Rutkowskim pod numerem  512 058 370 lub  512 206 030".

***

Redakcja portalu narew.info informuje, że z Biurem Rutkowski nie łączą nas żadne relacje komercyjne ani współpraca. Zdecydowaliśmy się na publikację tej informacji wyłącznie z jednego powodu: jeżeli rzeczywiście okoliczności śmierci  Jacka Filipkowskiego budzą wątpliwości, to być może za sprawą mediów dojdzie do ujawnienia jakichś informacji, dowodów czy świadków, co pozwoli ustalić prawdę.      

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe