Zima latem, czyli całe podium dla uczniów "Dwójki"

  • 19.06.2019, 22:15 (aktualizacja 19.06.2019, 22:20)
  • Źródło: SP 2
Zima latem, czyli całe podium dla uczniów "Dwójki" Sebastian Rogowski
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży to doświadczeni już artyści fotografii, których ma pod swoją opieką Jacek Sokołowski. Nic zatem dziwnego, że zdominowali Konkurs Fotograficzny „Zimowe uroki Łomży i okolic” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 im. generała Władysława Andersa w Łomży.

Fotograficy z  "Dwójki" zajęli całe podium:

I miejsce – Sebastian Rogowski kl. VII b,

II miejsce – Julia Dąbrowska kl. V a,

III miejsce – Oliwier Siedler kl. IV a.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV – VIII łomżyńskich szkół podstawowych, a jego celem była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży tematyki ekologicznej, rozbudzenie zainteresowań fotograficznych, zwrócenie uwagi na uroki zimy i odkrywanie piękna tej pory roku w naszej okolicy oraz rozwijanie spostrzeżeń i zdolności obserwacji zjawisk i procesów przyrodniczych zachodzących w zimie.

Gratulacja laureatom i życzenia dalszych sukcesów Julii, Sebastianowi, Oliwierowi, ich rodzicom i opiekunom przekazała  cała  szkolna  społeczność. A my się z przyjemnością dołączamy. I życzymy jeszcze wakacji z mnóstwem fotograficznych inspiracji.

Źródło: SP 2

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe