Łomżyńska Filharmonia – In omnibus Christus

  • 19.06.2019, 22:31 (aktualizacja 19.06.2019, 22:34)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Łomżyńska Filharmonia – In omnibus Christus
Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży zaprasza na ostatni w tym sezonie artystycznym koncert. W piątek 21 czerwca o godzinie 19:00 w Katedrze Łomżyńskiej wystąpią: tenor Jacek Szymański oraz połączone chóry z Łomży i Nowogrodu. Łomżyńskich Filharmoników poprowadzi Jan Miłosz Zarzycki.

Wystąpią: Chór Katedralny VOX HUMANA  - dyrygent Robert Kulesza, Chór Parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży SPES UNICA  - dyrygent Katarzyna Szmitko, Chór Kameralny AMICI przy MDK-DŚT w Łomży - dyrygent Anna Kurowska, Chór Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży oraz Chór Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej  - dyrygent ks. Kazimierz Ostrowski, Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży - dyrygent Piotr Dąbrowski, Chór NATALIS MARIAE z Nowogrodu - dyrygent Dariusz Stepnowski.

W programie dzieła między innymi Jana Sebastiana Bacha, Wolfganga Amadeusza Mozarta i Johanna Straussa.

Koncert odbędzie się w piątek, 21 czerwca 2019 roku o godzinie 19:00 w Katedrze Łomżyńskiej, ul. Dworna 25.

Wstęp wolny.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe