Czas na biznes – zaplanuj swoją karierę i zdobądź pieniądze na własną firmę

  • 24.06.2019, 16:02 (aktualizacja 24.06.2019, 16:41)
  • Tylko dobre informacje - Grupa Medialna Narew
Czas na biznes – zaplanuj swoją karierę i zdobądź pieniądze na własną firmę pixabay
Zaplanuj swoją karierę zawodową i uzyskaj dofinansowanie 20 000,00 zł na własną działalność gospodarczą. Termin naboru wniosków aplikacyjnych do projektu „Czas na biznes” został przedłużony do dnia 27.06.2019 r.

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej oraz Fundacja Biznes i Prawo – partner projektu, zapraszają do projektu osoby zamieszkujące miasto Grajewo lub gminę Grajewo, Radziłów, Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz, Jedwabne, Przytuły, Bargłów Kościelny.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, poszukujesz pracy lub jesteś nieaktywny zawodowo, masz więcej niż 30 lat oraz dodatkowo mieszkasz w jednej z wyżej wymienionych gmin, możesz zgłosić się do projektu, który finansuje w kwocie 20 000 zł utworzenie Twojej przyszłej firmy.

Co zyskujesz?

Najlepsze pomysły i przedsięwzięcia otrzymają dotację w wysokości 20 000,00 zł, pod warunkiem prowadzenia firmy przez okres minimum 12 miesięcy.

Przez okres 12 miesięcy prowadzenia działalności, Stowarzyszenie przeznacza środki finansowe na wsparcie niektórych kosztów ponoszonych miesięcznie na prowadzenie firmy. Na przykład na opłacenie składek ZUS albo zakup artykułów biurowych, opłacenie biura rachunkowego. Przez pierwsze 6 miesięcy takie wsparcie będzie wynosiło do wysokości minimalnego wynagrodzenia w kwocie netto, czyli 950 zł , a przez kolejne 6 miesięcy – 451 zł.

 

Uczestnicy projektu objęci zostaną również blokiem doradczym, w którym otrzymają fachową wiedzę jak założyć firmę, instrumenty i wiedzę z zakresu analizy powodzenia i szans utrzymania się przedsięwzięcia na rynku, wiedzę z zakresu planowania finansów i wydatków w firmie.

Nabór dokumentów aplikacyjnych prowadzony jest do 27.06.2019 r.

Więcej informacji o projekcie oraz dokumenty aplikacyjne do pobrania można uzyskać na stronie Stowarzyszenia: www.europartner-akie.pl/projekty-aktualne/czas-na-biznes

oraz w siedzibie Stowarzyszenia:
ul. Warszawska 44/1 (III piętro)
15-077 Białystok
tel./fax. 85 732 02 58

Tylko dobre informacje - Grupa Medialna Narew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe