Nowy plac zabaw w Zambrowie -[VIDEO]

  • 25.06.2019, 13:00 (aktualizacja 25.06.2019, 16:36)
  • Tylko dobre informacje - Grupa Medialna Narew
Nowy plac zabaw w Zambrowie -[VIDEO]
W Zambrowie odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw przy ulicy Białostockiej, Pileckiego i Sadowej. Na uroczystości obecny był burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, prezes Zarządu Mienia Komunalnego w Zambrowie Józef Przeździecki, prezes Zarządu Nieruchomościami w Zambrowie Stefan Wojno, radny Rady Miasta Zambrów Michał Klimowicz oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 „Akademia Malucha” pod opieką nauczycielek.

 

 

„Jest to już w Zambrowie czternasty plac zabaw. Mam nadzieję, że ten plac będzie służył zarówno osobom dorosłym, jak i młodym, apeluję tylko żeby tutaj był porządek, żeby nie było aktów wandalizmu, dewastacji, ponieważ to tylko pochłania dodatkowe pieniądze z budżetu miasta Zambrów. Życzę wszystkim, żeby dobrze się tu czuli i dobrze bawili”- powiedział burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski.

Po uroczystości otwarcia dzieci mogły „przetestować” atrakcje, które znajdują się na placu. Na nowym placu zabaw znajdują się huśtawki, zjeżdżalnie, sprzęt do ćwiczeń kondycyjnych, a także piaskownica. Co maluchom podobało się najbardziej? Zobaczcie sami:

 

Tylko dobre informacje - Grupa Medialna Narew
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe