Zabronione nie przejdzie

  • 26.06.2019, 06:35 (aktualizacja 26.06.2019, 06:39)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Zabronione nie przejdzie
Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Czerwonym Borze udaremnili próbę przemytu na teren jednostki przedmiotu niedozwolonego.

Jak informuje kpt. Dariusz Śmiechowski, paczki i listy kierowane do osadzonych są skrupulatnie sprawdzane przez funkcjonariuszy zarówno za pomocą urządzeń technicznych jak i z wykorzystaniem specjalnie wyszkolonego psa. Pomimo tego podejmowane są próby przemycania na teren jednostki przedmiotów niebezpiecznych i niedozwolonych.

W poniedziałek 24 czerwca funkcjonariusz przyjmujący paczki kierowane do osadzonych odkrył w jednej z nich przedmiot niedozwolony- wymienny nośnik pamięci. Nośnik ukryty był w jednym z przedmiotów znajdujących się w paczce. Dyrektor jednostki wszczął czynności wyjaśniające.

Zdjęcia: kpt. Dariusz Śmiechowski

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe