Mamy I My, czyli serwis informacyjny dla rodziców z Łomży i okolic [FOTO]

  • 03.07.2019, 10:55 (aktualizacja 03.07.2019, 11:05)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mamy I My, czyli serwis informacyjny dla rodziców z Łomży i okolic [FOTO]…
- Anastazja jest bardzo aktywnym dzieckim i lubi, gdy coś się dzieje. Dlatego bardzo często razem angażujemy się w różne wydarzenia. Niestety zdarzało się tak, że przegapiałyśmy atrakcje. Teraz mam nadzieję, będziemy trzymały rękę na pulsie – mówi Milena, mama dwuletniej, niezwykle żywiołowej Anastazji.

A pozwoli w tym portal mamyimy.pl, Fundacji ,,L’’, powstały w oparciu o doświadczenia rodzicielskie prowadzących oraz potrzeby wyrażane przez lokalną społeczność.

- Jest to kalendarz, w którym gromadzimy wydarzenia nie tylko z Łomży, ale także okolic. Ponadto szukamy i opisujemy miejsca, do których można wybrać się z dziećmi i w ciekawy sposób spędzić weekend  mówi Ewa Pawelczyk, koordynator projektów w Fundacji ,,L”, a prywatnie mama Helenki.

Jak tłumaczy z kolei Joanna Bacisz, dyrektor HR w firmie Linguo Group, wolontariuszka Fundacji ,,L’’ i czynna zawodowo mama Amelki, Szymona i Tymka wektorem do stworzenia serwisu były dzieci.

- To wszystko wyrosło na bazie projektu Mummy & Me, który realizowaliśmy w naszej fundacji. To właśnie podczas tego projektu mamy, będące na urlopach wychowawczych mogły uczyć się angielskiego, przychodząc do nas wraz ze swoimi pociechami. W trakcie wielu rozmów okazało się, że mamy te bardzo często nie wiedzą co ze sobą zrobić. Dlatego postanowiłyśmy zebrać wszystkie wydarzenia w jednym miejscu wyjaśnia Joanna Bacisz.

Jak podkreślają założyciele serwisu, w kalendarzu znajdują się bardzo różnorodne wydarzenia. I takie dla mam z dziećmi, i te dla nieco starszych, samodzielnych pociech, ale także te, dedykowane samym rodzicom, którym udało się wygospodarować wolny wieczór. Jednym zdaniem, wszystko to, co będzie działo się w regionie.

 

 

 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe