Dziękuję za każdy życzliwy głos

  • 08.07.2019, 10:28 (aktualizacja 08.07.2019, 12:27)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Dziękuję za każdy życzliwy głos
-Bardzo dziękuje wszystkim, którzy zechcieli oddać na mnie swój głos. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam wokół siebie tylu niesamowitych pacjentów – mówi Joanna Zacharzewska, pediatra ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, która w plebiscycie PEDIATRA ROKU Hipokrates 2019 Województw Podlaskiego zajęła drugie miejsce, zdobywając 1472 głosy.

Joannę Zacharzewską o niespełna 100 głosów wyprzedziła Małgorzata Nalewajko z NZOZ Na Swobodnej, w Białymstoku, zostając tym samym PEDIATRĄ ROKU Hipokrates 2019 Województwa Podlaskiego. Jednak jak podkreśla Pani doktor z Łomżyńskiego szpitala, w tym plebiscycie nie wygrana była najważniejsza.

- Niejednokrotnie pracuje ponad miarę, jednak nigdy nie liczę godzin spędzonych w gabinecie. Najważniejsi są dla mnie pcjenci. I znacznie ważniejsze są dla mnie ich życzliwe głosy niż sama wygrana. W trakcie głosowania otrzymałam tyle ciepłych wiadomości, że wzruszam się na samą myśl – przyznaje z uśmiechem Joanna Zacharzewska. - Jeszcze raz serdecznie dziękuję! - dodaje.
 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe