Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

  • 10.07.2019, 07:39 (aktualizacja 10.07.2019, 08:02)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy
Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Miejsca, w których mierzona była prędkość, zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.  W dwóch przypadkach kontroli dokonano w Miastkowie na dk 61. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W pierwszym przypadku. 47-latek, który kierował mercedesem,  przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 55 km/h. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów. Natomiast w niedzielę, w tym samym miejscu, został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca opla, który również przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h. Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się 36-latek.

Kolejne zatrzymanie miało miejsce tym razem w Łomży na Wojska Polskiego gdzie prędkość o 53 km/h przekroczył 61-latek kierujący samochodem marki rolls royce. 

Mężczyźni stracili prawa jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe