Problemy z sygnalizacją... naprawa ruszy dzisiaj

  • 10.07.2019, 08:05
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Problemy z sygnalizacją... naprawa ruszy dzisiaj
Skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego to jedno z najważniejszych miejsc na mapie drogowej Łomży. Codziennie w tym miejscu ruch samochodów osobowych i ciężarowych jest bardzo duży. Od kilku dni kierowcy muszą zmagać się z utrudnieniami w postaci niedziałającej sygnalizacji świetlnej. 

Prawdopodobnie ze względu na warunki atmosferyczne doszło do awarii związanej ze zwarciem instalacji elektrycznej. Sygnalizacja jest jeszcze na gwarancji, a usterka została zgłoszona wykonawcy, który musi ją naprawić - informuje Grzegorz Daniluk z Kancelarii Prezydenta Miasta


Z przekazanych nam informacji wynika, że przedstawiciele wykonawcy dzisiaj zajmą się naprawą usterek. Pozostaje mieć nam nadzieję, że awaria zostanie  usunięta i nie będzie pojawiać się ponownie.  

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe