Krzysztof Jurgiel: Jestem zaniepokojony i głęboko poruszony zapowiedzią środowisk LGBT

  • 11.07.2019, 09:41 (aktualizacja 11.07.2019, 10:01)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Krzysztof Jurgiel: Jestem zaniepokojony i głęboko poruszony zapowiedzią…
- Jestem zaniepokojony i głęboko poruszony zapowiedzią środowisk LGBT zorganizowania 20. lipca br. w Białymstoku tzw. marszu równości – czytamy w oświadczeniu wydanym przez Krzysztofa Jurgiela, posła do Parlamentu Europejskiego.

20 lipca 2019 roku przez Białystok po raz pierwszy przejść ma marsz równości. Jego organizatorem jest Tęczowy Białystok, działający ze środowiskami LGBT. W tej sprawie oświadczenie wydał Krzysztof Jurgiel, poseł do Parlamentu Europejskiego.

- Nie mogę zgodzić się na to, aby ulice Białegostoku stały się areną walki z Bogiem i Kościołem, aby przedstawiciele środowisk LGBT szerzyli rewolucję obyczajową w myśl ideologii gender – pisze w oświadczeniu Krzysztof Jurgiel.

Zdaniem europarlamentarzysty szerzenie ideologii gender doprowadzi do destrukcji rodziny, a także zagraża tożsamości mężczyzny i kobiety oraz może skutkować zaburzeniem osobowosci dziecka.

Przeciwnicy marszu równości 20 lipca planują zorganizować kilkadziesiąt kontrmanifestacji.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anioł
anioł 11.07.2019, 10:38
Ja też jestem zaniepokojony i tym co wyrabia pański protegowany w ŁOMŻY

Pozostałe