Przerwa w dostawie wody. Sprawdź gdzie i kiedy

  • 12.07.2019, 15:22
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Przerwa w dostawie wody. Sprawdź gdzie i kiedy
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w dniach od 15 do 19 lipca 2019 roku, w godzinach nocnych, od 22:00 do 5:00 będą prowadzone prace związane z czyszczeniem sieci wodociągowej. A to wiąże się z przerwą w dostawie wody.

Prace związane z czyszczeniem sieci wodociągowej prowadzone będą w rejonie osiedla Łomżyca, w następujących ulicach: Żabia, Sikorskiego, Spokojna, Wojska Polskiego, Wesoła, Polna, Staszica, Strojna, Prosta. W związku z tym nastąpi przerwa w dostawie wody oraz chwilowe obniżenie jej parametrów.

- Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy czytamy w komunikacie na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe