Współpraca się opłaca

  • 16.07.2019, 07:05 (aktualizacja 16.07.2019, 08:03)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Współpraca się opłaca
Jeszcze do niedawna służył do transportowania osób pozbawionych wolności w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze. Teraz jest w rękach Grupy Ratowniczej Nadzieja, która wykorzysta go do działań poszukiwawczo-ratowniczych, do zabezpieczenia logistycznego. Mowa o pojeździe wycofanym z zasobów Zakładu Karnego w Czerwonym Borze i przekazanym Grupie Ratowniczej Nadzieja.

W trakcie przekazania pojazdu, grupie funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Czerwonym Borze wręczone zostały zaświadczenia o ukończeniu szkolenia pierwszej pomocy, które zostało przeprowadzone przez członków Grupy Ratowniczej. Dyrektor ZK w Czerwonym Borze, ppłk Zbigniew Jankowski przekazując kluczyki do pojazdu podkreślał, że dzięki ukończeniu szkolenia przez grupę funkcjonariuszy znacznie wzrośnie poczucie bezpieczeństwa w podległej mu jednostce penitencjarnej.

Ks. Radosław Kubeł, prezes Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja w Łomży, której jednostką organizacyjną jest Grupa Ratownicza Nadzieja wyraził przekonanie, że otrzymany pojazd będzie służył w pomocy zgodnie z maksymą Grupy – „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!”.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe