Dzień Dziecka w Vectrze

  • 25.05.2015, 19:11
  • Redakcja
Dzień Dziecka w Vectrze
W tym roku Dzień Dziecka trwa nie jeden dzień lecz dwa tygodnie! Na pewno w Vectrze, która z okazji tego święta przygotowała swoim najmłodszym widzom fantastyczną niespodziankę.

W tym roku Dzień Dziecka trwa nie jeden dzień lecz dwa tygodnie! Na pewno w Vectrze, która z okazji tego święta przygotowała swoim najmłodszym widzom fantastyczną niespodziankę. Już od 25 maja wszyscy abonenci operatora w ramach otwartego okna mogą oglądać 14 dziecięcych programów dostępnych w cyfrowej ofercie Vectry, niezależnie od posiadanego pakietu. Otrzymują również możliwość bezpłatnego dostępu do wybranych filmów w usłudze Vectra VoD. Dodatkową atrakcją jest konkurs z super nagrodami.

Przez dwa tygodnie, od 25 maja do 8 czerwca 2015r. wszyscy abonenci Vectry mogą oglądać pełną ofertę 14 kanałów dziecięcych takich, jak m.in.: Cartoon Network, Boomerang, Nickelodeon, Nickelodeon HD, CBeebies, Disney Junior, Disney Channel, Minimini+ HD, w tzw. „otwartym oknie”. Dodatkowo przez 4 dni Vectra udostępnia za darmo wybrane filmy w usłudze Vectra VoD w specjalnie przygotowanym katalogu pt. „Dzień Dziecka”. W bibliotece VoD widzowie znajdą takie tytuły bajek, jak: „Disco robaczki”, „Prawdziwa historia kota w butach” czy „Baranek Shaun”. Standardowo w ramach płatnej usługi Vectra VoD widzowie mogą obejrzeć wiele ciekawego contentu dla dzieci. Między innymi bardzo popularną bajkę „Paddington”.

W tym czasie najmłodsi widzowie telewizji cyfrowej Vectry mogą śledzić losy bohaterów takich seriali, jak m.in.: na kanale Nickelodeon HD – „Dora i Przyjaciele”, „Psi Patrol”, „Spongebob”, na Cartoon Network – „Niesamowity świat Gumballa”, „Pora na przygodę”, na Boomerang – „Scooby Doo”, „Tom i Jerry”, „Garfield”, „Robin Hood”, a na Disney XD – „Star Wars Rebelianci” i „Avengers Zjednoczenie”.

Dodatkowo Vectra wraz z nadawcami kanałów: Nickelodeon, Nickelodeon HD, Cartoon Network i Boomerang przygotowała z okazji Dnia Dziecka konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły zabawy wszyscy zainteresowani znajdą na stronie www.vectra.pl w zakładce „konkursy”.

Obecnie Vectra ma jedną z najatrakcyjniejszych na rynku ofert telewizji cyfrowej, dedykowaną wszystkim członkom rodziny. Między innymi najmłodszej grupie odbiorców, która bez względu na wiek odnajdzie dla siebie wiele ciekawych i edukacyjnych treści. Mnóstwo atrakcyjnych bajek z telewizyjnych ramówek dostępnych za darmo oraz ciekawy content filmowy dla dzieci prosto z kina najmłodsi widzowie znajdą również w usłudze Vectra VoD.

Z okazji Dnia Dziecka Vectra zaprasza do świata bajek i wspólnej zabawy! 

 

 

 

* * *

Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje ponad 932 tys. klientów w 217 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługa telefonii stacjonarnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 205, w tym 63 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 320 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TVonline (bezpłatny dostęp do 50 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny Go On. Vectra ma ponad 630 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 513 tys. odbiorców internetu stacjonarnego i 23 tys. mobilnego oraz 190 tys. abonentów telefonicznych. Vectra obsługuje również firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.


Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe