Więcej środków na aktywną integrację

  • 28.07.2019, 09:36
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Więcej środków na aktywną integrację Wrotapodlasia.pl
Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o zwiększeniu budżetu konkursu z Regionalnego Programu Operacyjnego dotyczącego wsparcia osób najbardziej potrzebujących z naszego regionu. Oznacza to, że dofinansowanie z RPO otrzyma jeszcze więcej projektów, które spełniły wymogi i zostały ocenione pozytywnie.

Obecnie pula konkursu wynosi 32 miliony złotych, czyli o 12 milionów więcej niż zakładano pierwotnie.

Jak informuje Urząd Marszałkowski w Białymstoku, nabór trwał od 28 marca do 19 kwietnia 2019 roku. O dofinansowanie projektów mogły ubiegać się instytucje pomocy i integracji społecznej, podmioty ekonomii społecznej, jednostki sektora finansów publicznych, jednostki samorządu terytorialnego, miasta Białystok, Łomża, Suwałki i Bielsk Podlaski oraz organizacje pozarządowe w partnerstwie z jednostkami samorządu terytorialnego wymienionych miast.

Projekty miały dotyczyć integracji osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, a także ich aktywizacji – społecznej, zawodowej, edukacyjnej i zdrowotnej.

Termin rozstrzygnięcia konkursu przewidziano na grudzień.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe